Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Alfastar – Egipt wczasy i wycieczki ze zwiedzaniem (Tarnobrzeg)

Data dodania: 2012-11-22
 

Alfastar – Egipt wczasy i wycieczki ze zwiedzaniem (Tarnobrzeg)

Biuro podróży Alfa Star specjalizuje się w organizacji wyjazdów do takich miejsc turystycznych jak: Egipt, Turcja, Bułgaria, Cypr, Jordania, Izrael, Mauritius, Senegal, Tunezja, Teneryfa, do Portugalia, Kreta oraz Syria.

Przykładowy program wycieczki objazdowej do Egiptu ze zwiedzaniem:
1 dzień
wylot z Polski, przylot do Hurghady*, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
śniadanie, czas wolny na plażowanie ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
wczesna pobudka, śniadanie w formie suchego prowiantu, wyjazd do Luxoru, zwiedzanie Luxoru - Zachodni Brzeg: Dolina Królów, świątynia Hatchepsut - Deir El Bahari , Kolosy Memnona, w czasie przejazdu "rzut oka" na Ramsseseum wizyta w wytwórni alabastru, lunch, zwiedzanie Wschodniego Brzegu Kompleksu Świątynnego Karnak, zaokrętowanie, kolacja i nocleg.
4 dzień
śniadanie, odpłyniecie do Edfu, obiad, czas wolny, kolacja.
5 dzień
niadanie, odpłyniecie do Edfu, obiad, czas wolny, kolacja.
5 dzień: śniadanie, zwiedzanie świątyni Horusa w Edfu, obiad, rejs do Kom Ombo, kolacja, zwiedzanie światyni Boga Nilu Sobka, nocleg.
6 dzień
śniadanie, rejs do Assuanu, zwiedzanie Assuanu Niedokończony Obelisk [kamieniołomy assuańskie], Wielka Tama Assuańska, widok na Jezioro Nasera oraz świątynię Kalabshe, kolacja i nocleg.
7 dzień
śniadanie, wykwaterowanie, czas wolny, ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczki do Abu Simbel, obiad, przejazd pociągiem do Kairu /I klasa lub II klasa/
8 dzień
dojazd do Kairu, śniadanie, wyjazd na zwiedzanie: Giza Chefrena I Mykerinosa oraz Wielki Sfinks, Egipskie Narodowe Muzem wraz z bogactwem z grobu Tut Anch Amona, kolacja i nocleg.
9 dzień
śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie Kairu Chrześcijańskiego – Wiszący Kościół (Al` Mualaga), Kościół Św. Jerzego, Św. Barbary i Kairu Muzułmańskiego: Cytadela Saladyna wraz z meczetem Muhameda Ali, Bazar Khan El Khalili ("Złoty Bazar"), wyjazd do Sharm El Sheikh kolacja i nocleg.
10-12 dzień
śniadanie, czas wolny na plażowanie ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja, nocleg.
13 dzień
śniadanie, wykwaterowanie o godz. 12:00, czas wolny, transfer do portu, przepłynięcie promem do Hurghady, obiadokolacja, nocleg.
14 dzień
śniadanie, czas wolny na plażowanie, ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja, nocleg.
15 dzień
śniadanie, wykwaterowanie o godz. 12:00, transfer na lotnisko, wylot z Hurghady* do Polski.

Ceny i terminy wylotu dostępne są na naszej stronie internetowej


Kontakt


Orbisan Polskie Biuro Podróży
Ul. Mickiewicza 16, Tarnobrzeg
Tel. 15 822 62 49, 15 822 25 13

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnobrzeski

Powiat tarnobrzeski - powiat znajduje się na północy województwa podkarpackiego. Utworzony został w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg, które nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i samo w sobie stanowi powiat. W skład powiatu tarnobrzeskiego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce oraz Grębów i dwa miasta: Baranów Sandomierski i Nowa Dęba.

Ziemie powiatu to raj dla wszystkich ornitologów. Na zielonych terenach objętych różnymi formami ochrony wyróżniono około 180 gatunków ptaków. W celach rekreacyjnych powstało tu sztuczne Jezioro Tarnobrzeskie. Jest się gdzie kąpać i opalać, a także nurkować, uprawiać sporty wodny i wędkować. Jest tu również przystań żeglarska, w której możemy wypożyczyć sprzęt wodny.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola