Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Compensa (agent Tarnobrzeg) - ubezpieczenie OC

Data dodania: 2013-01-11
 
Compensa (agent Tarnobrzeg) - ubezpieczenie OC
Compensa oferuje ubezpieczenia samochodowe w szerokim zakresie i rozmaitych wariantach.

Na naszą kompleksową ofertę składają się m.in. ubezpieczenia:
o OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim. zakres ochrony szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów. Oferowane przez nas ubezpieczenie OC może zostać rozszerzone o darmową Zielona Kartę, a za niewielką dopłatą także o pomoc Assistance.
o AC - ubezpieczenie Autocasco
Ubezpieczenie to zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka (formuła „all risk”), możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb, to atuty ubezpieczenia „Autocasco” oferowanego przez Compensę. Skorzystaj z wygodnego kalkulatora i oblicz wysokość składki dla Twojego samochodu.
o Ubezpieczenie szyb NOWOŚĆ
Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek wandalizmu). Powstałe zdarzenie, objęte tą ochroną ubezpieczeniową nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC w Compensie.
o Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów
To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i osoby znajdujące się z Tobą w pojeździe. Oferta została skonstruowana w taki sposób, byś sam mógł zdecydować o wysokości ubezpieczenia.
o Assistance

To atrakcyjna propozycja dla osób, które wykupiły w Compensie ubezpieczenia komunikacyjne AC lub OC. Pozwala ona na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. (www.vig.com)
Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Szczegóły:

www.ubezpieczenia.tbg.net.pl
Orbisan-Ubezpieczenia
ul. Mickiewicza 16, 39-400 Tarnobrzeg
Tel 15 822 62 49, 15 822 96 60
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00, Sobota 9:00 - 12:00

Kontakt
www.ubezpieczenia.tbg.net.pl
Orbisan-Ubezpieczenia
ul. Mickiewicza 16, 39-400 Tarnobrzeg
Tel 15 822 62 49, 15 822 96 60
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00, Sobota 9:00 - 12:00
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnobrzeski

Powiat tarnobrzeski - powiat znajduje się na północy województwa podkarpackiego. Utworzony został w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg, które nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i samo w sobie stanowi powiat. W skład powiatu tarnobrzeskiego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce oraz Grębów i dwa miasta: Baranów Sandomierski i Nowa Dęba.

Ziemie powiatu to raj dla wszystkich ornitologów. Na zielonych terenach objętych różnymi formami ochrony wyróżniono około 180 gatunków ptaków. W celach rekreacyjnych powstało tu sztuczne Jezioro Tarnobrzeskie. Jest się gdzie kąpać i opalać, a także nurkować, uprawiać sporty wodny i wędkować. Jest tu również przystań żeglarska, w której możemy wypożyczyć sprzęt wodny.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola