Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TVL Tarnobrzeg Dzień Budowlańca

 
Dzień „DZIEŃ BUDOWLAŃCA- ZAWODOWCA” w ZSP nr 3 to święto uczniów i nauczycieli. Zajęcia edukacyjne zamieniają się w rywalizację pomiędzy klasami i uczniami. Każdy mógł się w tym „evencie” wykazać, sprawdzić wiedzę z zakresu historii, architektury, budownictwa, matematyki i sprawności fizycznej. Uczniowie rywalizowali w takich zmaganiach jak: „Budowlaniec-przebieraniec”, „Jeden z dziesięciu”, „Przerwa na reklamę”, „Sprawny budowlaniec”, konkurs plastyczny „Moje miasto”. Do rywalizacji przystąpiła cała społeczność szkolna. Była to wspaniała zabawa i połączenie przyjemnego z pożytecznym. Były również prezentacje i warsztaty firm budowlanych takich jak: SOPRO i KUBALA. Poznawaliśmy sprzęt tych firm i materiały budowlane a prezentowane techniki wykończeniowe pozwolą nam jeszcze lepiej przygotować się do przyszłego zawodu. Dzień ten w naszej szkole to podkreślenie i ukoronowanie kształcenia zawodowego, które w całej Polsce zyskuje na znaczeniu i powraca na swoje miejsce w edukacji. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, uczniom – Wam i nauczycielom. Brawo!

 


BUDOWLANKA TARNOBRZEG
 
Data pliku video: 2018-10-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnobrzeski

Powiat tarnobrzeski - powiat znajduje się na północy województwa podkarpackiego. Utworzony został w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg, które nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i samo w sobie stanowi powiat. W skład powiatu tarnobrzeskiego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce oraz Grębów i dwa miasta: Baranów Sandomierski i Nowa Dęba.

Ziemie powiatu to raj dla wszystkich ornitologów. Na zielonych terenach objętych różnymi formami ochrony wyróżniono około 180 gatunków ptaków. W celach rekreacyjnych powstało tu sztuczne Jezioro Tarnobrzeskie. Jest się gdzie kąpać i opalać, a także nurkować, uprawiać sporty wodny i wędkować. Jest tu również przystań żeglarska, w której możemy wypożyczyć sprzęt wodny.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola