Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Neckermann - WE DWOJE Z RABATEM

Data dodania: 2013-02-13
 
Neckermann - WE DWOJE Z RABATEM!
PROMOCJA NA WALENTYNKI
Czy można podarować na Walentynki coś wspanialszego niż wakacje?
Poznajcie najbardziej romantyczne miejsca z Neckermannem i cieszcie się latem! Przy rezerwacji oferty z przelotem do 14 lutego druga połowa otrzyma 5% rabatu!
Bonus łączy się z obowiązującymi zniżkami przy wcześniejszej rezerwacji oferty (nawet do 30%) oraz z upustami dla nowożeńców.

Polecamy na romantyczne wakacje we dwoje:
- hotele tylko dla dorosłych
- specjalną ofertę i zniżki dla nowożeńców nawet do 30%
- komfortowe hotele znanych sieci i marek hotelowych m.in.: SENTIDO, Paloma Hotels, IBEROSTAR
Szczegóły
Orbisan Polskie Biuro Podróży Tarnobrzeg
Ul. Mickiewicza 16
39-400 Tarnobrzeg
Tel. 15 822 62 49, 15 822 25 13
www.orbisan.tbg.net.pl
www.orbisan.pl


Regulamin promocji „We dwoje z rabatem”
1. Czas trwania promocji.
Promocja będzie trwała od 8 lutego do 14 lutego 2013r.
2. Uczestnicy promocji
Uczestnikiem promocji może zostać każdy Klient, który w okresie trwania promocji zarezerwuje imprezę z katalogów lotniczych Neckermann Polska Lato 2013. Miarodajny jest dzień podpisania umowy na wybrany wyjazd.
3. Zasady promocji
3.1. Uczestnik promocji nabywa prawo do rabatu w wysokości 5% dla jednej dorosłej osoby towarzyszącej na wybraną imprezę z katalogów lotniczych Neckermann Polska Lato 2013 z pobytem w jednym z hoteli publikowanych w katalogach lotniczych Neckermann Polska Lato 2013. Rabatu nie przyznaje się trzeciej i każdej kolejnej osobie na rezerwacji.
3.2. Rabat dotyczy tylko wylotów z portów lotniczych w Polsce.
3.3. Na jedną rezerwację może być wykorzystany tylko jeden rabat.
3.4. Rabat nie dotyczy imprez typu Last Minute i Joker. Rabat nie dotyczy również rezerwacji z oferty promocyjnej „Dziecko już za 399 zł” oraz oferty z katalogu SENI (wakacje dla Seniorów w Hiszpanii).
3.5. Rabatu nie można łączyć ze zniżkami agencyjnymi i pracowniczymi.
3.6. Warunkiem uzyskania rabatu jest przesłanie do 14 lutego 2013 roku (do końca dnia):
a) numeru rezerwacji,
b) daty założenia rezerwacji,
c) adresu zamieszkania wraz z kodem pocztowym,
d) numeru telefonu kontaktowego,
e) adresu e-mail
na adres: walentynki@neckermann.pl
3.7. Podanie danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją warunków promocji “We dwoje z rabatem” określonych w niniejszym regulaminie. Wraz z przesłaniem danych uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osob. uczestnika przez Neckermann Polska BP Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby prowadzenia promocji “We dwoje z rabatem” oraz marketingu własnych produktów i usług Neckermann Polska BP Sp. z o.o.
3.8. Rabat zostanie udzielony uczestnikowi promocji “We dwoje z rabatem” po otrzymaniu przez Neckermann Polska BP Sp. z o.o. nadesłanych przez uczestnika danych dotyczących rezerwacji wraz z danymi osobowymi, o których mowa w punkcie 3.6. niniejszego regulaminu oraz po potwierdzeniu przez Neckermann Polska BP Sp. z o.o. zgodności danych osobowych uczestnika z regulaminem i z dokonaną przez niego rezerwacją. Neckermann Polska BP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo kontaktu z uczestnikiem celem weryfikacji lub uzupełnienia danych zawartych w zgłoszeniu.
3.9. W przypadku rezygnacji uczestników z imprezy turystycznej, rabat 5% dla osoby towarzyszącej z oferty promocyjnej „We dwoje z rabatem” traci ważność.
Kontakt
Orbisan Polskie Biuro Podróży Tarnobrzeg
Ul. Mickiewicza 16
39-400 Tarnobrzeg
Tel. 15 822 62 49, 15 822 25 13
www.orbisan.tbg.net.pl
www.orbisan.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnobrzeski

Powiat tarnobrzeski - powiat znajduje się na północy województwa podkarpackiego. Utworzony został w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg, które nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i samo w sobie stanowi powiat. W skład powiatu tarnobrzeskiego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce oraz Grębów i dwa miasta: Baranów Sandomierski i Nowa Dęba.

Ziemie powiatu to raj dla wszystkich ornitologów. Na zielonych terenach objętych różnymi formami ochrony wyróżniono około 180 gatunków ptaków. W celach rekreacyjnych powstało tu sztuczne Jezioro Tarnobrzeskie. Jest się gdzie kąpać i opalać, a także nurkować, uprawiać sporty wodny i wędkować. Jest tu również przystań żeglarska, w której możemy wypożyczyć sprzęt wodny.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola