Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Najwyższy szczyt polskich Bieszczad - Tarnica w...

Data dodania: 2018-10-15
Tarnica, najwyższy szczyt polskich Bieszczad (1346 m), to ciągle jedno z najpopularniejszych miejsc, wybieranych na górską wędrówkę. Ze szczytu, piękną panoram... więcej »
 
 

Dziennikarze, aktorzy i muzycy. Nie uwierzysz, ale...

Data dodania: 2018-10-03
Znani muzycy, dziennikarze i aktorzy. Zobacz jakie sławy urodziły się i wychowały w województwie podkarpackim. więcej »
 
 

TOP 10 skutecznych sposobów, żeby zwiększyć...

Data dodania: 2018-10-02
Jak zwiększyć zdolność kredytową? O tym, że bank uwzględnia przy jej obliczaniu nasze dochody i koszty utrzymania, wie każdy. Istnieją też jednak mniej znane, a s... więcej »
 
 

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Ostatnia...

Data dodania: 2018-10-02
Tylko do niedzieli można zgłaszać drużyny chłopców i dziewczynek do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największych takich rozgr... więcej »
 
 

Czytelnicy "Echa Dnia" na wakacjach. Tak...

Data dodania: 2018-09-29
Czytelnicy „Echa Dnia” po raz kolejny okazali się najlepsi! Jakiś czas temu poprosiliśmy Was o podzielenie się z nami zdjęciami z wakacji, a Wasza reakcja przeszła nasze ... więcej »
 
 

Idziecie do lasu? Uważajcie na straszną...

Data dodania: 2018-09-27
W całej Polsce są już dziesiątki doniesień o ponurej, przerażającej staruszce, która pojawia się w lasach. Można ją porównać do zjawy, choć... więcej »
 
 

Wpadki Google Maps. Zobacz, jak internauci...

Data dodania: 2018-09-27
Pałac Adama Małysza, Matka Teresa z Katapulty i tym podobne "kwiatki" autorstwa internautów znaleźć można na Google Maps. Zobaczcie, jak internetowi dowcipnisie zmieniają na... więcej »
 
 

Przemyśl ma jedną z najstarszych w Polsce...

Data dodania: 2018-09-26
Drewniana cerkiew greckokatolicka na Kruhelu Wielkim w Przemyślu wybudowana została w 1630 roku. Częściowo zrekonstruowana przed kilkoma laty. Jest jednym z najstarszych tego typu zabytk&oacut... więcej »
 
 

Przemyska Dycha pobiegła już szósty raz. Trasę...

Data dodania: 2018-09-23
Blisko 700 osób z całej Polski wzięło udział w 6. Edycji biegu ulicznego „Przemyska Dycha” na dystansie 10 km. Miłośnicy zdrowego trybu życia rywalizowali w k... więcej »
 
 

Kopiec Tatarski - obowiązkowy punkt wycieczki po...

Data dodania: 2018-09-21
Kopiec Tatarski (352 m n.p.m.) według legendy usypany został przez Tatarów jako mogiła. Inna z legend mówi, że kopiec jest grobem założyciela Przemyśla (VII wiek) ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 226
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnobrzeski

Powiat tarnobrzeski - powiat znajduje się na północy województwa podkarpackiego. Utworzony został w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg, które nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i samo w sobie stanowi powiat. W skład powiatu tarnobrzeskiego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce oraz Grębów i dwa miasta: Baranów Sandomierski i Nowa Dęba.

Ziemie powiatu to raj dla wszystkich ornitologów. Na zielonych terenach objętych różnymi formami ochrony wyróżniono około 180 gatunków ptaków. W celach rekreacyjnych powstało tu sztuczne Jezioro Tarnobrzeskie. Jest się gdzie kąpać i opalać, a także nurkować, uprawiać sporty wodny i wędkować. Jest tu również przystań żeglarska, w której możemy wypożyczyć sprzęt wodny.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola