Belka
Środa, 24 Czerwca 2026   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Siarkowcy u Prezydenta

Data publikacji: 2012-06-13, Data modyfikacji: 2012-07-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Siarkowcy u Prezydenta

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wraz z trenerami i zarządem klubu gościli dzisiaj w tarnobrzeskim magistracie.
O sukcesie jakim niewątpliwie jest awans naszych zawodników do II ligi wciąż jest głośno. O upragniony powrót do wyższej klasy rozgrywkowej walczyliśmy ponad dekadę. W końcu się udało. Sukces rodził się w bólach, początki rundy rewanżowej były trudne i choć nie wszystko szło tak jak powinno piłkarze Siarki z wielką determinacją, zostawiając w każdym spotkaniu wiele sił i serca udowodnili, że II liga w pełni się im należy.
Za tę heroiczną walkę do samego końca i wspaniałą postawę podziękował dzisiaj Siarkowcom Prezydent Norbert Mastalerz. Cała ekipa z rąk włodarza naszego miasta otrzymała listy gratulacyjne oraz pamiątkowy rysunek całej ekipy, która przyczyniła się sukcesu.
- Wielu sympatyków piłki nożnej w Tarnobrzegu czekało na ten upragniony awans. W końcu po długich latach udało się osiągnąć cel. Serdecznie gratuluję zawodnikom, trenerom i zarządowi, jednocześnie życząc samych sukcesów na II ligowych boiskach. Podczas minionego już sezonu wielu wątpiło i w trudnych chwilach odwracało się od drużyny. Ale panowie pokazaliście, że zasługujecie na ten awans - mówił Prezydent Mastalerz.

tarnobrzeg.pl, Źródło artykułu: tarnobrzeg.pl, Autor zdjęć: tarnobrzeg.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnobrzeski

Powiat tarnobrzeski - powiat znajduje się na północy województwa podkarpackiego. Utworzony został w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg, które nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i samo w sobie stanowi powiat. W skład powiatu tarnobrzeskiego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce oraz Grębów i dwa miasta: Baranów Sandomierski i Nowa Dęba.

Ziemie powiatu to raj dla wszystkich ornitologów. Na zielonych terenach objętych różnymi formami ochrony wyróżniono około 180 gatunków ptaków. W celach rekreacyjnych powstało tu sztuczne Jezioro Tarnobrzeskie. Jest się gdzie kąpać i opalać, a także nurkować, uprawiać sporty wodny i wędkować. Jest tu również przystań żeglarska, w której możemy wypożyczyć sprzęt wodny.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola